Posuvné zimné záhrady Glasal

Posuvné zastrešenia terasy alebo zimná záhrada

Zastrešenie terasy, ktorým vznikne zimná záhrada, slúži ako ochrana pred poveternostnými podmienkami. Zakrytá terasa zvyšuje komfort Vášho bývania, vďaka možnosti využívania terás počas všetkých ročných období. Priaznivá teplota v zastrešenej terase umožňuje pestovanie tropických či iných rastlín.

 

Zastrešenie terasy má široké uplatnenie od rozšírenia obytných priestorov rodinných domov až po komerčné využite, ako priestor pre fajčiarov alebo jedáleň.

 

Posuvné zastrešenie terás ponúka variabilitu priestoru - za priaznivých poveternostných podmienok možnosť otvoreného zastrešenia.

 

Použité materiály sú vysoko odolné a trvácne. Konštrukcia je vyrobená z hliníkových profilov bez prerušeného tepelného mosta. Ako výplň sú použité polykarbonátové dosky, ktoré sú izolované silikónovým tesnením najvyššej kvality. Ďalšími materiálmi sú antikórové ložiská a polyamidové kladky.

  

ISLA

Zastrešenie ISLA je samostatne stojace zastrešenie alebo zimná záhrada, ktorá nemusí byť súčasťou domu. Jej praktické riešenie vytvára príjemné miesto na oddych s možnosťou pestovania tropických rastlín, využitia ako jedálneho priestoru alebo fajčiarskej zóny. Taktiež poskytuje možnosť využiť tento priestor ako zastrešenie vírivej vane alebo bazénu.

 

Šírka

3, 00 - 6,50 m

Výška

2, 20 - 2,70 m

Dĺžka

4,20 - 12,50 m

počet segmentov

2 - 5

 

 

GALAXIA a PARADISO

Zastrešenie Galaxia a Paradiso je konštrukčné riešenie, ktoré maximálne rešpektuje už existujúcu stavbu. Konštrukcia je navrhovaná tak, aby jednou jej nosnou časťou bola stena domu. Výhodou spoločnej steny s domom je dosiahnutie vyššej teploty v zastrešení v zimnom období a tým aj čiastočné zateplenie domu. Ich dizajn napomôže podtrhnúť modernú architektúru domu.

 

GALAXIA

Šírka

3, 00 - 6,50 m

Výška

2, 40 - 2,70 m

Dĺžka

4,20 - 12,50 m

počet segmentov

2 - 5

 

 

PARADISO

 

Šírka

3, 00 - 5,50 m

Výška

2, 40 - 2,70 m

Dĺžka

4,20 - 12,50 m

počet segmentov

2 - 5