Zasklievanie balkónov a terás

Zasklievanie balkónov a lodžií od roku 2004

 

Vykonávame kompletné zasklievanie balkónov a lodžií, ktoré zahŕňa projekt, dodávku materiálu a odbornú inštaláciu. Činnosťou sa zaoberáme už od roku 2004 a naplnili sme pritom predstavy mnohých zákazníkov. Zasklievanie balkónov a lodžií prináša veľký energetický úžitok a navyše zväčšuje úžitkový priestor Vášho domova. Zasklievanie balkónov je možné vykonať u všetkých typov balkónov. Ak je konštrukcia balkóna v horšom stave, dokážeme tieto nedostatky pred inštaláciou zasklievania opraviť.

 

Systémy zasklievanie balkónov
Pre zasklievanie balkónov používame tri systémy, ktoré Vám dávajú možnosť si vybrať presne podľa Vašich potrieb.

 

• Štandard - rámy sú vyrobené z hliníka a presklené sekcie môžu byť pevné alebo posuvné >> viac tu
• Lux - otočný systém bez rámu vyrobený z 6mm kaleného skla >> viac tu
• Klasik - posuvný systém, ktorý je tiež bezrámový a vyrobený z 6mm kaleného skla >> viac tu

 

S voľbou správneho systému Vám samozrejme pomôžeme. Získajte odolné, perfektné a funkčné zasklenie balkóna - kontaktujte nás ešte dnes.

 

Zasklievanie balkónov pre každého Naše služby sú určené súkromným osobám, bytovým družstvám i firmám. Zasklievanie Vášho balkóna či lodžie si môžete objednať jednoducho. Stačí nám zavolať alebo poslať správu, my prídeme, pozrieme miesto inštalácie a navrhneme Vám vhodné riešenie. Pri návrhu i realizácii dbáme na požiadavky klientov, aby sme naplnili ich predstavy o vzhľade i cene zasklievania balkónov a lodžií. Kontaktujte nás a získajte podrobné informácie.